|
zondag, 28 maart 2010 12:13 |
|
De ALV van dinsdag 16 maart j.l. was qua opkomst een zeer goed bezochte ALV, daarover is het bestuur heel erg blij. Ook is het bestuur blij dat zich tijdens de ALV twee kandidaten hebben gemeld die de vrijgekomen zetels willen opvullen. Hierdoor kunnen we als bestuur gewoon verder! De vertrekkende leden, Gerlof Woudstra en Bert Stok danken wij hartelijk voor al hun inzet de afgelopen jaren. Welkom heten wij Harold Bult en Jan Willem Roosenbrand als kersverse nieuwe bestuursleden (beide wonend in Zonland). Binnenkort zullen wij kennis maken met elkaar. De twee overige bestuursleden die blijven zitten zijn Sjoke Jellema (voorzitter) en Patrick van Lint (secretaris).
Wij zijn druk bezig met de notulen van de ALV en deze zullen zo spoedig mogelijk op de website verschijnen.
Rest ons als laatste nog u te wijzen op de aankomende Lentekriebels van 10 april a.s. Op deze website kunt u alles lezen over deze 'opruimdag'. U komt toch ook?
Ter afsluiting en als dank voor uw inzet zullen we gezamenlijk lunchen bij/om de waterschalen in Waterland, deze lunch wordt u aangeboden door de Bewonersvereniging.
|